LF Cup | Anmälda lag
653
page,page-id-653,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.1,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

ANMÄLDA LAG 2017/18

Pojkar 2009

Östers IF Röd
Östers IF Blå
Östers IF Vit
Östers IF Gul
Asarums IF/FK 1
Asarums IF/FK 2
Asarums IF/FK 3
IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna 2
Kalmar FF Röd
Kalmar FF Vit
Kalmar FF Svart
Mjällby AIF Gul
Mjällby AIF Svart
Nosaby IF
Älmhults IF Vit 1
Älmhults IF Vit 2
IFK Värnamo 1
IFK Värnamo 2
IFK Värnamo 3
Hässleholms IF Svart
Hässleholms IF Vit
Hässleholms IF Grön
Växjö Norra IF 1
Växjö Norra IF 2
Lenhovda IF
Hovshaga AIF Blå
Hovshaga AIF Vit
Hovshaga AIF Svart
Hovshaga AIF Röd
Räppe GOIF
Västra Frölunda IF
Nybro IF

Pojkar 2008

Östers IF Röd
Östers IF Blå
Östers IF Vit
Östers IF Gul
BK Häcken 1
BK Häcken 2
FK Karlskrona 1
FK Karlskrona 2
FK Karlskrona 3
FK Karlskrona 4
IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna 2
Kalmar FF Röd
Kalmar FF Vit
Halmstads BK Blå
Halmstads BK Svart
Halmstads BK Vit
Örgryte IS Röd
Örgryte IS Blå
Örgryte IS Röd/Blå
GAIS 1
GAIS 2
Växjö BK Gul
Växjö BK Svart
Växjö BK Vit
Ekhagens IF Svart
Ekhagens IF Röd
Rödeby AIF Blå
Rödeby AIF Vit
Lessebo GOIF
Varbergs BOIS FC

Flickor 2009

Flickor 2008

Pojkar 2007

Östers IF Röd
Östers IF Blå
A27 (DK)
FK Karlskrona 1
FK Karlskrona 2
Kalmar FF Röd
Kalmar FF Vit
Fårbo GG
Västra Frölunda IF Grön
Västra Frölunda IF Vit
Kristianstads FC 1
Kristianstads FC 2
Räppe GOIF
Jönköping Södra IF Grön
Jönköping Södra IF Vit
LB07 B
Oskarshamns AIK
FC Trelleborg

Pojkar 2006

Östers IF Röd
Östers IF Blå
A27 (DK)
Hammarby IF
Trelleborgs FF
Kalmar FF
Linsdals IF
IFK Värnamo
Jönköping Södra IF
FK Karlskrona

Har ni ännu inte anmält ert lag till årets turnering? Gör det enkelt via knappen till vänster.

DELTAGANDE LAG LF ELITE CUP 2018

Pojkar 2005

Östers IF
Rödeby AIF
Amager 27 (Denmark)
Örebro SK
Fremad Amager (Denmark)
Angered MBIK
Kalmar FF
LB07
Halmstads BK

Pojkar 2004

Östers IF
Halmstads BK
Kalmar FF
Västerås SK
LB07
Amager 27 (Denmark)
Hammarby IF FF
Sollentuna FK
Sundby Boldklub (Denmark)
Torslanda IK
IF Brommapojkarna

Pojkar 2003

Östers IF
FK Karlskrona
Västerås SK
Jönköping Södra IF
Kalmar FF
Husie IF
Amager 27 (DK)
FC Djursholm
Skoftebyns IF
IF Stockholms Fotbollsakademi
Hässleholms IF

U17

Östers IF
AB Tårnby (Denmark)
IFK Lidingö
Kalmar FF
Västerås SK
Bele Barkaby FF
Angered MBIK

U19

Östers IF
Complete Sport FC (Nigeria)

LF Cup projektleds av IACOBO